112Groningen.nl

Twitter RSS
Vier aanhoudingen na steekincident Bedumerweg
31-07-2012, Martin Nuver 112Gr.

Vier aanhoudingen na steekincident Bedumerweg


Groningen - De politie hield maandagmiddag vier mannen uit Groningen (40, 42, 53 en 58 jaar) aan na een steekincident in de hal van een kamerverhuurpand de Bedumerweg in Groningen.

 De politie trof een 42-jarige Stadjer aan met een steekverwonding. Hij werd voor verdere medische behandeling naar het ziekenhuis gebracht. Direct na het incident werd de 58-jarige man aangehouden, omdat hij zijn plaatsgenoot zou hebben gestoken. De 53-jarige Stadjer werd ingerekend, omdat hij bezig was met het wissen van sporen van het steekincident.

 

Ten slotte werd ook nog een derde verdachte, een 40-jarige man, aangehouden op verdenking van het plegen van geweld. Het slachtoffer mocht na medische behandeling het ziekenhuis verlaten. Ook deze man werd aangehouden, omdat hij geweld zou hebben gebruikt. Alle vier verdachten werden in een cel ingesloten. Zij worden vandaag gehoord. De politie weet nog niet wat de aanleiding voor het steekincident is geweest.

Vier aanhoudingen na steekincident Bedumerweg Vier aanhoudingen na steekincident Bedumerweg
Vier aanhoudingen na steekincident Bedumerweg Vier aanhoudingen na steekincident Bedumerweg
Vier aanhoudingen na steekincident Bedumerweg  

De laatste tweet wordt geladen..

112Groningen @ Twitter

Archief
Arkema Tuinhoutcentrum
Uitvaartzorg van Stad tot Wad
Van Dijk Watersport
edelsmederij.nl
Be Slank
CarCam Shop
Pets XL
Auto Potgieter B.V.
De Rijbewijs Coach
De Koffiewinkel
Rijschool Van Der Heijde OOG Digitaal Dijkemas Autoglas Anno Bulthuis Opleidingen BHV Vitalus WS Vertrouwen Info Leek