112Groningen.nl

Twitter RSS
112Groningen zoekt nog een paar nieuwe correspondenten in de regio
24-08-2019, redactie/ reklame/ vacature vrijwilliger 112Gr.

112Groningen zoekt nog een paar nieuwe correspondenten in de regio


Groningen - We zoeken versterking van ons team. Woon je in Hoogezand, Foxhol , Appingedam, Middelstum, Loppersum, Eemshaven, Winsum, omgeving Ten Boer, Aduard, of Grijpskerk, dan ben jij misschien onze nieuwe collega.

Wij zoeken nieuwe enthousiaste fotografen/videografen die verslag doen bij incidenten en die ons team kunnen versterken. Je moet minimaal een fototoestel hebben en het liefst ook een videocamera(met HD- of 4K-kwaliteit) of eerst een mobiele telefoon. Jij als enthousiaste collega bent welkom bij ons team!

 

Hobby-isten.We zoeken mensen tussen de 16 en 60 jaar. Ook in andere, niet vermelde, gebieden kunnen we hulp gebruiken!


Je moet zelfstandig kunnen werken maar ook in teamverband. Collegiaal zijn is een must ! Het is grotendeels vrijwillig(hobbymatig) voor de website. Bij verkoop aan andere media is er natuurlijk een vergoeding(80% opbrengst voor jou bij verkoop/20% voor 112gr. i.v.m. kosten website enz.). Zo verdien je tussen de 10 en 400e per maand als het druk is! Maar de drijfveer om snel veilig ergens nieuws te verslaan in een leuk team staat voorop. Ben je geïnteresseerd en in je vrije uurtjes en in het weekend vaak beschikbaar? Meldt je dan nu aan!

 


Mail dan je CV en motivatie naar : info@112Groningen.nl 

 


Wellicht krijg je dan een uitnodiging voor een gesprek. Een aantal worden geselecteerd en uitgenodigd.

 

Zaterdag 6 Juni 2020 komt er  weer een 112Groningendag is de planning, later meer daarover ! 

 


 112Groningen zoekt nog een paar nieuwe correspondenten in de regio 112Groningen zoekt nog een paar nieuwe correspondenten in de regio
112Groningen zoekt nog een paar nieuwe correspondenten in de regio 112Groningen zoekt nog een paar nieuwe correspondenten in de regio

De laatste tweet wordt geladen..

112Groningen @ Twitter

Archief

Timpweg Raamdecoratie Groningen
Dutch Supercross 1,2,3 november 2019
De Koffiewinkel
Rijschool Van Der Heijde OOG Digitaal Dijkemas Autoglas
Woningontruiming Groningen en Verhuizingen Groningen